dark-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétség újra él....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
névanpok

Névnapi köszöntő
The staff
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/katherine_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/gaspardulliel_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/tvcast4big_k.jpg
Similar topics
    Keresés
     
     

    Az eredmények megjelenítése:
     
    Rechercher Bővített keresés
    Legutóbbi témák
    » Gabriel háza
    Gabriel háza EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm by Gabriel More

    » Sötét sikátor
    Gabriel háza EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm by Christin Falps

    » Vanessa di France vízesés
    Gabriel háza EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm by Mary Lee Gordon

    » Avatar foglaló
    Gabriel háza EmptySzomb. Május 07, 2011 11:46 am by Jessica T. More

    » Jessica T. More
    Gabriel háza EmptySzomb. Május 07, 2011 10:39 am by Mary Lee Gordon

    » Játékos kereső
    Gabriel háza EmptyKedd Május 03, 2011 6:34 pm by Christin Falps

    » Christin Falps
    Gabriel háza EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm by Christin Falps

    » Gina-Mariah halastó
    Gabriel háza EmptyKedd Május 03, 2011 1:30 pm by Gabriel More

    » Gabriel More élete
    Gabriel háza EmptyVas. Május 01, 2011 7:44 pm by Gabriel More

    Navigation
     Portal
     Index
     Taglista
     Profil
     Gy.I.K.
     Keresés
    Fórum
    Top posters
    Mary Lee Gordon
    Gabriel háza Bar_leftGabriel háza BarGabriel háza Bar_right 
    Gabriel More
    Gabriel háza Bar_leftGabriel háza BarGabriel háza Bar_right 
    Christin Falps
    Gabriel háza Bar_leftGabriel háza BarGabriel háza Bar_right 
    Jessica T. More
    Gabriel háza Bar_leftGabriel háza BarGabriel háza Bar_right 
    Elena Hamilton
    Gabriel háza Bar_leftGabriel háza BarGabriel háza Bar_right 
    Véletlenszerű versek
    Versek
    Affiliates
    free forum

    Music
    Ki van itt?
    Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

    Nincs

    A legtöbb felhasználó (7 fő) Vas. Május 31, 2015 4:05 pm-kor volt itt.
    Társoldalak
    http://nightmare.hungarianforum.net/ http://vampirediaries312.hungarianforum.net/ http://vampirtanya.friendhood.net/

     

     Gabriel háza

    Go down 
    2 posters
    SzerzőÜzenet
    Gabriel More
    Vámpír
    Gabriel More


    Hozzászólások száma : 16
    Join date : 2011. Apr. 24.

    Gabriel háza Empty
    TémanyitásTárgy: Gabriel háza   Gabriel háza EmptyVas. Május 22, 2011 8:56 pm

    Gabriel háza Modern-house-in-tempe-arizona-6
    Vissza az elejére Go down
    Gabriel More
    Vámpír
    Gabriel More


    Hozzászólások száma : 16
    Join date : 2011. Apr. 24.

    Gabriel háza Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Gabriel háza   Gabriel háza EmptySzer. Május 25, 2011 9:00 pm

    /Nem tudom,mit szólna hozzá,ha most a házamba vinném őt be,de így tettem.Elvittem a kis kuckómba,hisz ott senki nem talál ránk,hisz egy eldugott helyen volt a város határán.Itt aztán meghitt lesz a hangulat.Egész úton gondolkodtam,hogy mit is szeretnék vele csinálni,de fogalmam sem volt.Pedig minden férfi azért viszi a lakására az első megfogott csajt,hogy magáévá tegye,majd eldobja mint egy darab szakadt rongyot.De én úriember voltam...Vagyis még anno,mielőtt életem szerelme azzá nem tett,ami most vagyok...Tudom,hogy ő még valahol vár rám.De most nem gondolk rá,hisz megfogadtam,hogy kavargatni szabad másokkal,csak nem tudom,képes-e leszek intim kapcsolatot nem létesíteni./
    -Na itt is vagyunk ez az én házam...
    /Mondtam neki egy bíztató mosolyal,majd kezemmel mutattam,hogy fáradjon beljebb...A szobalányom már várt engem a vacsival,majd fejemmel biccentettem neki,hogy elmehet,de a vacsim hagya itt.Letette a poharat az üveg asztalra,amiben ha szaglásom nem csal,friss ember vér volt.Ráadásul egy tinédzser vére...Kedvencem...Egy mosolyt küldtem a szobalány felé köszönöm képpen../
    -Gyere beljebb..Ne félj nem harapok...nagyot.
    /Mondtam majd hívogatni kezdtem a mutató ujjammal../
    Vissza az elejére Go down
    Christin Falps
    Démon
    Christin Falps


    Hozzászólások száma : 14
    Join date : 2011. May. 02.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Mystico Dark

    Gabriel háza Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Gabriel háza   Gabriel háza EmptyCsüt. Május 26, 2011 8:11 pm

    /Nemtudom hogy Gabriel mit értett azon hogy egy "csendes helyre" mengyünk....így,csak követtem..Nagy meglepetésemre, a házához érkeztünk..Kérdően rápillantottam majd elmosolyodtam és a házat kezdtem el csodálni..Szép volt,és nagyon hozzáillő,tiszta Gabriel volt..De egy valami azért még aggasztott..Egy férfi csak akkor visz egy lányt a házába..ha leakarja fektetni.Nem mintha nem lenne ellenemre..de még nem nagyon ismerem őt,esetleg ha jobban megismerem akkor lehet róla szó../
    - Hmm..vámpír házához képest,nem is rossz.
    /Rávigyorogtam..majd megláttam a szobalányt aki már várt ránk..vagyis Gabrielre..Gabriel, kezével intett hogy befáradthatok a házába..Egy kistétovázás után beljebb léptem..A ház belüről sokkal szebb volt../
    - Nem félek..amúúgy is,én nagyobbat harapok.
    /Rámosolygok majd egyre beljebb kerülök a házban..A szobalány már elment így csak kettesben vagyunk..Csodaszép volt a ház főleg mikor az ablakhoz mentem.Kint volt egy nagy medencéje..valamiért ahogy megláttam úszni lett volna kedvem.../
    - Nagyon szép házad van..Nagon tetszik
    /Mégegyszer kipillantok a medencéhez majd visszamegyek Gabrielhez../
    - Köszönöm hogy nem ölted meg Adamet..Tudom hogy nagyon bunkó meg egy s*ggfej de ő a legjobb barátom.

    / A "barátom" szót jól kihangsúlyoztam mert, már elegem van abból hogy úgy hívja hogy a pasim..Adam nem a pasim csak a barátom...Egyébként amióta megismertem Gabrielt azóta látom rajta hogy mindig valamin agyal..de szerintem inkább valakin../
    - am.. Egyedül élsz? vagy..esetleg a barátnőd is itt él veled?
    /Nézek rá egy féloldas huncut mosollyal../
    - Nézzd igen démon vagyok de nem egy rib@nc.Szóval..most tisztázzuk hogy facér vagy te vagy mégsem..mert hát látom rajtad hogy a gondoltaid nem itt járnak néha,hanem más valakin..szóval ki az a lány?
    /Kérdezés nélkül lehupanok a fotelre és kiváncsi szemekkel rá pillanttok./
    Vissza az elejére Go down
    Gabriel More
    Vámpír
    Gabriel More


    Hozzászólások száma : 16
    Join date : 2011. Apr. 24.

    Gabriel háza Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Gabriel háza   Gabriel háza EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm

    /Szinte tudtam,hogy a ház fog neki tetszeni,bár kinek nem tetszik egy luxusvilla?Mikor beljebb jött,akkor elmosolyodtam a szokáso féloldaliasan..Közben kortyolgattam a vért,amit az előbb kaptam..Na ezért jó egy lány...Kiszolgál...Még ha nem is kérem,akkor is..Ezt szerettem Diana-ban,mert így hívták.....Mikor meg kérdezte Christin,hogy kin gondolkodom,akkor lefagyott az arcomról a mosoly....De minek is mondjam el neki?Nem fogom rá zúdítani régi szerelmem emlékét...Mert csak ez maradt belőle.Egy elfeledhetetlen emlék.../
    -Egyedül élek itt,Diana-val...Ne értsd fére,Diana a lány,aki előbb kiszolgált.
    /Mondtam,majd ismét ittam a vörösbornak tűnő italból,ami számomra az életfeltétel volt.Igen.Gyilkos vagyok,s Diana az,aki ebben támogat is../
    -Nem,nincs barátnőm,és nem kell megköszönnöd,hogy nem öltem meg a LEGJOBB BARÁTOD...
    /Hangsúlyoztam a legjobb barátot....Bár megölhettem volna,de mégsem tettem.Most miért is ontanék vért?Ez ma olyan felesleges lenne,hisz a kis szolgácskám mindenre gondolt.../
    -Nem járnak semmilyen lányon a gondolataim,csak rajtad...
    /Mondtam már kicsit huncutabb hangon..Most elég hihetőnek hangzott,de ki tudja,hogy el-e hiszi.Mary-ről meg nem fogok neki mesélni..Hisz ez nem épp romantikázáshoz való sztori..../
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Gabriel háza Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Gabriel háza   Gabriel háza Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Gabriel háza
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Gabriel More élete

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    dark-angel :: A város :: Lakások-
    Ugrás: