dark-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétség újra él....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
névanpok

Névnapi köszöntő
The staff
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/katherine_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/gaspardulliel_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/tvcast4big_k.jpg
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Gabriel háza
Sötét sikátor EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm by Gabriel More

» Sötét sikátor
Sötét sikátor EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm by Christin Falps

» Vanessa di France vízesés
Sötét sikátor EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm by Mary Lee Gordon

» Avatar foglaló
Sötét sikátor EmptySzomb. Május 07, 2011 11:46 am by Jessica T. More

» Jessica T. More
Sötét sikátor EmptySzomb. Május 07, 2011 10:39 am by Mary Lee Gordon

» Játékos kereső
Sötét sikátor EmptyKedd Május 03, 2011 6:34 pm by Christin Falps

» Christin Falps
Sötét sikátor EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm by Christin Falps

» Gina-Mariah halastó
Sötét sikátor EmptyKedd Május 03, 2011 1:30 pm by Gabriel More

» Gabriel More élete
Sötét sikátor EmptyVas. Május 01, 2011 7:44 pm by Gabriel More

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum
Top posters
Mary Lee Gordon
Sötét sikátor Bar_leftSötét sikátor BarSötét sikátor Bar_right 
Gabriel More
Sötét sikátor Bar_leftSötét sikátor BarSötét sikátor Bar_right 
Christin Falps
Sötét sikátor Bar_leftSötét sikátor BarSötét sikátor Bar_right 
Jessica T. More
Sötét sikátor Bar_leftSötét sikátor BarSötét sikátor Bar_right 
Elena Hamilton
Sötét sikátor Bar_leftSötét sikátor BarSötét sikátor Bar_right 
Véletlenszerű versek
Versek
Affiliates
free forum

Music
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Vas. Május 31, 2015 4:05 pm-kor volt itt.
Társoldalak
http://nightmare.hungarianforum.net/ http://vampirediaries312.hungarianforum.net/ http://vampirtanya.friendhood.net/

 

 Sötét sikátor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzer. Ápr. 20, 2011 6:31 pm

Sötét sikátor Egypt_Cairo_Derelict
Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyKedd Május 03, 2011 7:04 pm

/Kialudtam magam, energiával tele vetem bele
magam az éjszakába. Egy friss fiatal nő pont remek lenne egy késői
vacsorához. Az utcákat róva figyelem melyik lenne a megfelelő hely, hogy
betérjek vacsorára. Nincs kedvem a szokványos finomkodáshoz, a
bemutatkozást követő igazsághoz, vérszíváshoz és az elmemódosításhoz.
Szinte már unom ezt a létet, mindig ugyanaz a lemez. Van egy-két fogamra
illő teremtés de most inkább valami különleges édességre vágyok. Egy
olyan halandóra aki felforrósítja vérem és teljes extázisba kerülök
tőle. De ki tudja, mit hozhat még ez az este.? Mindenféle hely mellett
megyek el. Hatalmas utcákról kis sikátorok nyílnak. Tele szeméttel,
patkányokkal. Hatalmas üres lakónegyedek, a pusztítás végigsöpört itt
mindenen. Ocsmány hely még az én számomra is. Inkább előkelőbb helyeken
eszek,ha van rá lehetőség. Ilyen mocskos helyen a vér sem esik annyira
jól. De mint mindig az ilyen helyek nem csak a mocsokról híresek hanem a
bűnözőkről is. Meglátszik a szint, hogy ki hova tartozik, viszont egy
ártatlannak itt befellegzett végérvényesen. De mégis úgy gondolom, hogy
most betérek a város eme sötét területére. Lépteim visszhangoznak. Nincs
mitől félnem, nálam szörnyűbb lény nemigen járhat erre.Kivépve a démonokat. A szűk utcán
itt-ott pocsolyák vannak. Visszataszító. Még a végén tönkremegy a darab
ami rajtam van. Bár a hosszú fekete kabátom pont olyan amit ilyen
helyeken lévő rossz fiúk hordanak. De én is rossz fiú vagyok. Fejemmel az utcát
nézem majd hirtelen megállok. Egy hideg erőteljesebb szél csap meg. Érzem,hogy valami van itt. Továbbindulok, érzékszerveim kiélesítve vetem magam bele a
történtek felkutatásába./
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzomb. Május 07, 2011 12:20 pm

/Sok éve annak már,hogy embereket öltem,loptam és az utcákon éltem.
Hiányzik ez az élet.Embert is régen öltem már,mert egyedül,nem valami bulis.Régen nem nagyon voltam odaérte ,de a banda erősködött hogy öljek,mert ha nem teszem meg akkor soha nem lehetek tag..Nemvoltam beszari kislány ezért megtettem,öltem.És először tényleg nem tetszett a dolog de utána már nekem is játék volt az egész...
A legjobban a Banda hiányzik és az izgalom,az ölés,a verekedés..Hiányzik Erik,Steve,Lina,Tom,Adam,Layla de a legjobban Adam hiányzik. Nélküle már az ember öldöklés is unalmas.
Mikor lement a nap elhatároztam hogy elmegyek a Sikátorhoz,nem-e találok ott valami érdekeset.
gazság szerint,csak azért megyek oda,hogy nem-e ott találom a Démon bandát.Olyan jó lenne már látni őket..Felvettem egy bőr nacit,csizmát,pólót és egy dzsekit majd elindultam gyalog.Sétálás közben,azon reménykedtem hogy majd ott találom őket vagy hogy majd történik valami.Mert eddig az életem nagyon unalmas.Se banda,se izgalom,se ölés,se harc..

Az utcák teljesen kihaltak,sötét volt és bocsánat hogy így fogalmazom,de undorító. Mindenhol szemét,meg a mocsok.Szörnyű volt..
Mikor a Sikátorhoz értem,nem volt ott senki ,de miután közelebb lépdeltem meg láttam egy szőke lányt és egy izmos,barna hajú fickót.A fickó vámpír volt és gondolom a lány volt a vacsorája. A lány segítségéért kiabált,de senki nem hallotta meg mivel a fickó elhalgatatta.Beleharapott a nyakába és elkezdte szívni a vérét..A lány próbált menekülni a szorytó kezek közül,de nemtudott és már síkitani se..A vámpír vigyorogva,véres szájjal látta hogy a lány teste elernyed a karjai közt..Majd hirtelen léptekre lett figyelmes,eltoltta a nőt magátol,majd letette a földre és elé állt. Én is hallottam a lépteket ,de még azt is tudtam hogy aki felénk közeleg az egy Vámpír.Ezért inkább egy kicsit hátrább léptem és onnan figyeltem az eseményeket..Nem mintha féltem volna,mivel nem,de inkább nem avatkozok bele.Inkább hátulról figyelem őket és élvezem a "műsort"..A szőke lányra pillantottam aki elkezdett mocorogni és próbált felülni./
* Szánalmas...Még ölni se tud ez a senki házi.Tudtam hogy a Vámíprok idi@ták,de hogy ennyire..*
/Karba tett kézzel,gúnyos mosolygással nézem a Vámpírt hogy most mit fog tenni../
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzomb. Május 07, 2011 12:34 pm

/Amint láthattam,nem én vagyok azegyteln,aki vacsorázni akart...Egy szóke lányt láttam,és a vérét éreztem...De nem szokásom mások után enni,így türtőztettem az érzékeimet,és a vágyamat avér után,el is mentem onnan,csak figyelmeztettem vámpírtársam,hogy törölje az emlékeit,vagy ölje meg...Tudtam mit csinálok,majd atávolban megláttam egy alakot...Nem ember volt,de nem is fajtánkbéli....Démon....Tudtam hogy az,mivel ha vadász lenne,akkor már lecsapott volna ránk..De a lány,csak nézte karba tett kézzel az eseményeket..Egy gyors mozdulattal már a démon lány mögött voltam,és lássuk be,érzékeim nem tévedtek,és démon volt a lány.../
-Tetszik a műsör?
/Kérdeztem gúnyos hangon,majd a lány elé kullogtam..Tudtam hogy nem szabadna szóba állnom egy démonnal,de szerettem az ellenséget provokálni,bármilyen veszélyes is...Nem érdekelt a veszély..Az utóbbi 250 éven keresztül rájöttem,hogy senkiben nem bízhatok,és mindenkivel óvatosnak kell lennem..../
-Mit keres itt,egy démon,ilyen későn?Csak nem embert készül ölni?
/Kérdeztem tőle,majd hagytam hogy válaszoljon.../

Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzomb. Május 07, 2011 8:27 pm

/Sejtésem igazzá vált, a hozzánk közeledő alak, vámpír volt.Azt hittem hogy lesz valami bunyó közöttük az emberéért de sajna nem lett. A vámpír csak figyelmeztette a fajtársát,hogy ölje meg a szőke lányt vagy hagyja életbe de akkor törölje a memóriáját.Majd hirtelen eltűnt..és a hátam mögött jelent meg.Gúnyos kérdésére csak elvigyorodtam./
- Őszintén? Elég gyatra.Azt hittem hogy lesz valami bunyó köztettek ,de sajna nem lett.Szánalmas..
/Láttam hogy szereti provokálni az ellenségeit,ahogy én is.Ebbe az egyben hasonlítunk.Kis idő múlva elém sétált és feltett egy újabb kérdést./
- Ölni? Jajj ne csináld már.Ilyen rossz kislánynak nézek ki.
/Gúnyosan rá mosolyogtam majd közelebb léptem hozzá.Vadító,sexy pillantásommal először ajkára,majd a szemébe pillantottam.Nem mintha tetszett volna ,csak a reakciójára vártam.
Egy újabb gúnyos mosolyt elejtve a füléhez hajoltam./
- Édes, lehet hogy a műsor uncsi,de akkor is hagyj nézzem hogy a szánalmas kisbarátod hogyan végzik a lánnyal,szóval áljj arréb.
/Ellöktem az utamból és előre mentem egy lépést hogy lássam a pasit és a szőke a lányt.A vámpír még nem végzett a lánnyal,még mindig a vérét szívta.Majd a vámpír nem figyelt ,a lány felvett egy vas csövet és a vámpírnak vágta.A vámpír felordított és a földre esett,a lány nagy nehezen felkellt és elrohant...Ezt látván felnevettem./
- Nah nézzd,majdnem kihagytam ezt miattam.Komolyan mondom,a barátod egy kretén.Nah nem baj..Most inkább beszélgessünk rólad ,Édes.Mit keress kint,éjszaka egy cuki vámpírocska? Nincs otthon vacsi vagy mi?
/Mégegy utolsót a "műsor helyszínére" pillantok,majd az újonnan megismert barátomhoz foredulok és várom a válaszát../
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzomb. Május 07, 2011 9:35 pm

/Provokatív nőszemély..Ez jutott eszembe mindjárt,amint megszólalt...Aztán meg mosolyog a gúnyos megjegyzésemen...Hát ez kész...Felhúztam a szemöldököm,amjd a nő tekintetét fürkésztem....
Mikor meglökött,úgy voltam vele,hogy megölöm,de utána mégsem...Rossz kislánynak-e néz ki?Még szép./

-Jaj most mit verekedjek egy nyomorultal,aki azt sem tudja mit jelent az hogy megölni valakit..?Egyépként nem a barátom,de mint fajtársam,kötelességem tudatni vele,hogy a halandók nem tudhatnak rólunk...Bele értve rólad sem tudhatnak kis démoncsaj...

/Mélyen a vad és sezxi szempárba néztem,majd féloldaliasan mosolyogtam../

-Jajj ne játszd meg magad..Tudom mire képesek a magad fajta kis szexi démoncsajok..Eléször elcsábítják a halandó férfiakat,majd megölik...Azt hsized nem láttam még ilyet?

/Most mit csináljak a démoncsajjal?Szerintem is egy kretén volt az a vámp,de fajtárs..Hiába vannak ostoba kretén vámpok,de ez nem én vagyok Végig néztam a nőn,és hát valljuk be elég csinos colt ahhoz,hogy egy gonosz elvetemült démon legyen.Söté szempár,sötét hosszú haj,igéző tekintet,kellemes domborzati viszonyok,jó alak...Mi kell még...Ez minden férfi gondolataiban megfordul.../

-Rólam mit akarsz tudni,kedves?Ezt én is kérdezhetném tőled,hogy mit keres kint egyeüdl egy csinos démon csaj....Ha nagyon tudni akarod,vadáészatban voltam.Én nem élek zacskós vérem,sem állaton.Ne nézz engem valami Edward Cullen-nak létszives...

/Mondtam neki,amjd tekintetéébe fúrtam sajátom.../
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyVas. Május 08, 2011 8:20 pm

/Az újdonsült vámpír barátom is belátta hogy a fajtársa egy kretén.De hát mit tehet ellene, vannak kretén és "jó" vámpírok ,akik legalább tudnak ölni..csípős kismegjegyzésére és féloldalas mosolyára , egy ártatlan,sexy mosolyt ejettem a számon../
- Sexy démon csajok? Te most bókolni akarsz nekem?!
/Majd a ".Tudom mire képesek a magad fajta kis szexi démoncsajok..Eléször elcsábítják a halandó férfiakat,majd megölik...Azt hsized nem láttam még ilyet?" csak elnevettem magam./
- Jajj Édes, hogy te mennyire ismersz engem.Nah de egy valamit kihagytál a kisszemély leírásodba...Először elcsábítjuk az ártatlan,édes halandó férfiakat de utána nem az öldöklés jön.Hanem először a játék..és utána az öldöklés..
/Közelebb léptem hozzá hogy jobban láthassam , mivel nagyon sötét volt így nem láttam rendesen..mikor megpillantottam először ez jutott eszembe:"Hé,Vámpír létére nem is rossz, egész jó a Drága." Szemei szép kékek voltak amivel 100 hogy sok halandó lányt
elvarázsolt.Teste ahogy láttam izmos volt..Szóval egész jó../
- Rólad? Mindent,Édes...Szóval ahogy sejtettem,éppen vacsit kerestél magadnak.De úgy látom hogy eddig nem találtál..Szegénykém.
/Minden szót csípősen ejtettem ki a számon,hogy idegesítsem a vámpírkát...Majd az Edward Cullenes mondtára elnevettem magam.../
- Te Edward Cullen? Most komoly.. Nem mintha bókolni szeretnék neked,vagy isteníteni ,de Edward Cullen szeintem csúf ronda.Ha már valakihez akarod magad hasonlítani akkor az legyen Emett Cullen. Izmos és sexy.
/Rákacsintottam majd egy szikrázó mosollyal kisérve felé nyujtom a kezemet./
- De ha már ilyen jól összeismerkedtünk,akkor én be is mutatkoznék. Christin Falps vagyok ,Édes és téged hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyKedd Május 10, 2011 9:00 pm

/Mert úgy nézek ki,mint aki bókolni akar neki....Hát ebben téved..Sosem volt az én súlycsoportom sem a kedvesség,sem pedig a bókolás és a jó modor....Ha neki úgy jött le mintha bókolnák akkor vegye annak...Hidegen hagy,de lássuk be,egy éjszakára azért bevállalnám,mint a legtöbb csajt,akivel egybe akadok az utcán....Bár némelyikük többet akar,de ki vagyok én hogy szeressem őket...Ha szeretetre vágynak,akkor csináljanak valami tv műsort,ahol megtalálják élketük szerelmét...Nekem egy csalódás,és egy szerelem elvesztése elég volt.../
-Szerinted?Úgy nézek én ki mint aki bókol?De ha annak veszed,akkor bók volt...
/Mondtam neki gúnyos hangon,majd csábító mosolyra húzódott a szám....Éjfekete szemei nagyon szépek voltak,de nem jönnek be az ellenség csajok,bár azt mondják,hogy az ellentétek vonzák egymást...Na ennyi erővel kikezdhetnék egy vadásszal is.../
-Téged nem ismerlek,de a legtöbb démon csajt igen,szóval nekem nem kell bemutatnod magad..Csábít,játszik öl...Ez a három szabály a démoncsajok számára...Tökéletes alakjukkal,igéző pillantásukkal sok férfit levesznek a lábukról...
/Mondtam neki,de ezt már normális hangnemben,de nem sértésnek szántam,csak provokálásnak..Majd kismítottam egy kósza hajtincset az arcából,ami keresztezte azt.../
-Rólam mit akarsz tudni?Szingli hidegvérű gyilkos vagyok,aki ráadásul szadista is,és agresszív,na meg persze külsőre tökéletes...Hát ez vagyok én,mint láthatod..
/Válaszoltam neki hidegen,majd mélyen szemeibe néztem,amibe látszott,hogy ég a pokol tüze.../
-Jajj hát a mai halandó csajok senki másről nem tudnak beszélni,csak Edward Cullen-ről,gondoltam neked is bejönnek a nyálas vámpír pasik...
/Mondtam neki szinte már undorító hangnemben./
-Christin,Christin...
/Mondtam,majd lenéztem a felém nyúló kézre,és kezet fogtunk..Szinte szikrázott a kézfogésunk,majd úgy gondoltam nekem is be kellene mutatkoznom..../
-Khm...Gabriel More szolgálatodra.....
/Mondtam,majd lehajtottam a fejem,majd egy apró lehenletnyi csókot nyomtam a finom kézfejre...../
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzer. Május 11, 2011 7:27 pm

/ A végén már én se tudtam hogy a vámpír bókolni vagy provokálni szeretne.De amúgy nekem mindd kettő tetszett..szeretek játszani és szeretem a bókokat is. "Tökéletes alak,igéző pillantás..", ha a fiú nem lenne vámpír akkor igenis tetszenének a bókjai ,és rá is másznák,hiszen nem csúnya.Egész helyes,bejön nagyon..csak vámpír.Nah se baj../
- Őszintén? Nem úgy nézel ki.Nah de se baj.Akkor is köszönöm a bókokat.És igen, igazad van,nálunk ez a három szabály: Csábít,játszik és öl. Jó mi? Nah de ne tettesd úgy magad mintha egy ártatlan fiúcska lennél. Vagy igen? Te is olyan kretén vagy mint az a másik vámpír?
/Éreztem hogy a szavaim gúnyosak és néhol élesek is.Pontosan így akartam, hiszen nem akartam hogy azt higgye hogy én egy sebezhető,"ártatlan",könnyen eltiporható démoncsaj vagyok, de remélem hogy erre már magától is rájött,hacsak nem olyan kretén mint a barátja.De szerintem nem..vagyis remélem./
- Szingli? hidegvérű gyilkos? szadista? agresszív? Héhé, én azt kértem hogy magaról mesélj, ne pedig rólam.Tudom hogy én ilyen vagyok,de te milyen vagy?
/ Szélesen rámosolyogtam majd az Edwardos szövegére ismét elnevettem magam.Mivel azt mondta hogy szerinte nekem bejön és az undóritó hangnem amit használt../
- Hát igen, a "HALLANDÓ" csajok,de ahogy te is láthatod ,én nem vagyok hallandó.És mellesleg én is undóritónak találom ezt az egészet..Edward Cullenről megkérlek ne is beszéljünk..
/ Mosolyogva rákacsintottam majd miután bemutatkoztam neki, ő is bemutatkozott és egy apró csókot lehelt a kézfejemre./

- Hát..Gabriel a szadísta,agresszív,hidegvérű gyilkos tuljadonságaid mellett még udvarias is vagy. Szép.Erre buknak a csajok
/Rámosolyogtam. Kár volt hogy a fiú vámpír mert nagyon helyes volt és az a baj hogy az ellenségeimmel nem szoktam kikezdeni.És másrészt meg a hosszú kacsolatok hívője se vagyok..szóval ha rámásznék is meg minden csak egy éjszaka lenne,semmi több...Hirtelen Gabriel barátja tünt fel mellettünk,először rá utána meg rám irányult a tekintete majd ismét Gabrielre./
- Bocs ha zavarok.Csak gondolok szólok hogy ez a csaj, démon.Szóval vigyázz vele,haver.
/Rám pillant majd egy lépést felém tesz. Erre csak elnevettem magam./
- Jajj de jó,még egy vámpír.Hurrá.Amúgy a vámpírocska..vagyis Gabriel nem most jött le a falvédéről,tudja hogy démon vagyok,de azért köszi a felvilágosítást.
/Rákacsintok majd ismét elnevettem magam,de gúnyosan./
* Ekkora kretént..Jézus.Ez már fáj.Szinte már sajnálom Gabrielt,én úgy letagadnám..*
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzer. Május 11, 2011 8:07 pm

/Mert én úgy nézek ki mint valami kretén vámpír....Ha úgy nézek ki,ideje imidzst váltani....Na de se baj...Kezdett egyre jobban tetszeni,meg izgatni ez a csaj....Hiába ha már nem ettem ma,akkor legalább legyen egy jó estém..Mégha tudom,hogy ellenségek is vagyunk...Az senkinek sem árt.../
-Jajj hát tudom a szabályaitokat nektek csajoknak....És ah érdekel,akkor én nem vagyok kretén mint az a nyomorult ott...
/Mondtam neki a megszokott halk hangomon,majd oldalra döntöttem a fejem és gondolkodtam egy sort....Mert igen,én azt is szoktam.../
-Szóval szingli vagy...sőt még szadista és agresszív is...Ez tetszik..Mintha magamat látnám női démon alakban...Én magamról beszéltem..Sőt még szép is vagyok,de már nagyon öreg...
/Mondtam neki először gúnyos,majd vicces hangnemben,majd a meghitt pillanatunkban oda jött a kretén vámp...Megforgattam a szemeim,majd rá néztem../
-Ha még egyszer le tesózol kinyírlak....Tudom hogy démon,és nincs semmim se ellne....
/Mondtam,majd a tréfa kedvéért átkaroltam a lányt,mintha együtt lennénk jó ideje..../
-Héé te kretén ha irigykedsz a csajomra akkor szólja van egy pár jó barátnője....
/Mondtam a kretén vámpírnak,majd mikor már úgy volt hogy elmegy,egy hirtelen mozdulattal mögötte termedtem és szíven szúrtam egy fa karóval,ami épp ott volt a földön..A vámpír felkiálltott,majd összegörnyedve esett a földre..Na ez mostmár nem fog beszélni senkinek sem.../
-Tetszett a műsor kedves?
/Kérdeztem tőle,majd csábítóan rá néztem...Démon létére jó illata volt....És hát azt a kretén vámpot meg el kellett intéznem,ez volt ma a feladatom...Hiáby az én főnököm is agresszív.../
-Nem jó ötlet elrontani a meghitt pillanatom..
/Mondtam neki vicces hangon,majd rá néztem,és nagyon hasonlított arra,aki engem vámpírrá tett..Talán ezért is ragaszkodom hozzá.../
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyCsüt. Május 12, 2011 7:35 pm

/Úgy érzem hogy a vámpírt, ahogy jobban megismerem,rájövök hogy egyre több közös van bennünk.Pédálul: szadista,szingliség,és agresszív. És persze a szépség,nah erre a kis mondatára is nagyon elmosolyodtam,"Mintha magamat látnám női démon alakban...Én magamról beszéltem..Sőt még szép is vagyok."/
- Magadat női démon alakba? Nah ne viccelj. Én különleges vagyok, és egyedüli.Amúgy meg,még abba is is hasonlítunk,hogy mindketten szépek vagyunk.
/Szélesen rámosolygok majd hirtelen a kisbarátja jelent meg és felvilágosította Gabrielt hogy én mi vagyok,démon.Erre csak elnevettem magamat,hogy hogy lehet valaki ilyen kretén,de még Gabriel hozzászólása is tetszett. "-Héé te kretén ha irigykedsz a csajomra akkor szólja van egy pár jó barátnője...." Miközbe ezt mondta szépen átkarolt...Én is bele mentem a játékba./
- Van egy pár jó barátnőm..De azért szólok hogy olyan sexysek mint én nincsennek.De sajna már foglalt vagyok,igaz Édes?
/Megfogtam a felsőjét és magamhoz húztam majd egy szenvedélyes,vad csókot leheltem ajkaira. 3 okból csókoltam meg, 1: Látni akartam a vámpírbarátja reakcióhát,2 : Gabirel reakciója miatt,3: Még nem csókoltam vámpírt és azt is ki kell próbálni...Nemhittem volna de Gabriel jó csókolt,nagyon jól,már nem is érdekelt annyira a vámpír reakciója..Csókunk végénel elhajoltam tőle majd rámosolyogtam.Utána a kretén vámpra pillantottam./
- Hát igen,csak az övé vagyok.
/Rámosolyogtam majd mikor látta hogy nincs rá szükség elment,de egy hirtelen mozdulattal Gabriel mögötte trmedt és sziven szúrta. A Vámpír egy ordítással a földre esett..meghalt../
- Hogy tetszett - e? Imádtam. Nah ezt a harcot szerettem volna látni.
/ Rám nézett csábítóan ami meglepetésemre tetszett és elég vonzó volt...a végén még tényleg rámászok../

- Meghitt pillanat? Szóval nem zavar hogy sexy szadista Démon vagyok? Az egyik ellenséged?
/Nézzek rá mosolyogva majd az arcomba lógó tincseket arréb söpröm./
- Amúgy bocs a csók miatt,de ha már játszunk akkor csináljuk is jól. Nem?
/Rávigyorgok. Egyre jobban tetszett a fiú..csak hát vámpír. Nah de ez tényleg érdekel engem? Tényleg betartanám a szábályokat? Jó kislány lettem volna? Nah jó..a jókislányos duma azért durva volt..DE most komolyan,tényleg érdekel? Hát nem..nem érdekelnek a szabáyok.Szóval..akár ráismászhatnák Gabrielre../
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyCsüt. Május 12, 2011 7:57 pm

/Egyre több közös,egyre közelebb kerülönk egymáshoz,egyre több szabályzt szegünk meg....Mondjuk nem vagyok valami jó kisfiú,aki nem szeg meg egyetlen szabályt sem...Nem tudom,mire jó az,hogy ha nem szegünk meg semmit.Az olyan unalmas.....Láthatóan tetszett a csajnak a szitu,amit csináltam,de mikor megcsókolt,akkor először meglepődtem,majd vadul,de egyben szenvedélyesen visszacsókoltam...Nem azért tettem,mert nem smároltam még démon csajjal,hanem azért,mert szerettem provokálni még a fajtársaimat....De azért jól esett..Rég csókolt meg már egy démon...Mert akiket ismertem,azok mind azok az ellenséges szöveggel jönnek,meghogy a Sátán megbünteti őkket...Hát így is a pokol tüzében égnek majd el,úgy hogy egy két kihágás nem árthat.../
-És még abban is hasonlítunk,hogy mindketten provokatív személyiségek vagyunk...
/Most hogy így bele gondolok,akkor nem is hasonlítottam ennyire démonra,az utóbbi 200 évben...Pedig már nem vagyok mai kutya....Jól játszani a szerepet...Ez tetszik,bár a csókot nem játszottam meg..Az igazán eredeti és egyedi volt,hisz ki lát manapság démon-vámpír kapcsolatot?Senki.../
-Gondoltam hogy tetszett.Egy elenséggel kevesebb...
/Mondtam neki,majd akaratom ellenére átkaroltam és felajánlottam,hogy menyjünk sétálni.../
-Khm menyünk sétálni,ha már így egybe akadtunk...
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyCsüt. Május 12, 2011 8:19 pm

/Úgy éreztem hogy az a csók csak a játékhoz kell,de tévedtem. Eleinte tényleg úgy volt,de...mikor visszacsókolt tudtam hogy nem játszik és én sem.Mindketten akarjuk..ami elég különös, hisz ellenségek vagyunk. De hát most komolyan kit érdekel? Én se vagyok az a szabályokat betartó nőcike és ő se olyan.Szóval.../
- Provokatív és szadista. Hm...
/Rámosolygok.Nemtudom miért de tetszett a csókunk.És a fejembe az is megfordult már hogy mi lenne ha..? Ha..rámásznék a Drágára.Már sok éve hogy nem volt kapcsolatom. És jmár én se leszek fitalabb...Szóval..hajrá../
. Egy kretén vámpírral kevesebb..
/Majd meglepetésemre átkarolt és felajánlotta hogy menünk el valahova.Meglepettenn ránézek majs mosolyra húzódik a szám.Úgy láttam hogy nem csak nekem tetszik a fiú,hanem én is neki./
- Persze,menjünk. És hova szeretnél menni?

/Rápillantok majd eszembe jut hogy ő vacsorázni jött erre fele.Nemmintha..mindent tudnék a vámpírokról,de aztt tudom hogy mikor éhesek elveszti a fejüket a vér miatt..szóval vagy elmegy a sétánk előtt vadászni vagy olyan helyre kell mennünk ahol nincsennek emberek../
- am.. Nem vagy szomjas? Szerintem jobb lenne ha előtte elmennél vadászni nem de?

Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyCsüt. Május 12, 2011 8:32 pm

/Hmmm..nem is lenne rossz ötlet ennem valamit....Még mielőtt elindultunk volna,mélyen beleszippantottam a levegőbe..Ember vért éreztem..És ez nem a halott szőke lány vérének illata volt..Ez friss volt.../
-Igazad van..Előbb eszem egy perc és itt vagyok...
/Mondtam neki,majd a lány irányába mentem,majd megragadtam hátulról,fejét erőszakkal oldlra döntve,és elkezdtem kiszívni a piros életet adó nedűt...Nagyon finom volt a vér,és ez kellett ma nekem...Majd Kitöröltem a lány emlékeit,de meg gondoltam magam,nem hagyon életben...Megöltem egy egyszerű mozdulattal kitörtem a nyakát,szinte semmit sem csinált ellene a lány.Bár nem is tudott volna mit csinálni...Egy percen belül már Chris mellett voltam,és ismét átkaroltam,majd vissza húztam hosszú szemfogaim..../
-Itt is vagyok....Hiányoztam mi?
/Kérdeztem tőle önelégült mosollyal,majd hát én sem tudom merre mehettünk volna.../
-Szerinted merre menjünk?
/Kérdeztem,majd éreztem a köztünk levő vonzalmat,végig simítottam az arcát,majd enyhén megcsókoltam,majd mélyen szemébe néztem../
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyPént. Május 13, 2011 2:01 pm

/Ő is igazat adott abba hogy ennie kéne valamit, mielőtt elmegyünk valahova sétálni./
- Rendben,én itt várlak.
/Rámosolyogtam.Majd miután elment hirtelen megcsörrent a mobilom.Elővettem a zsebemből és megnéztem a számot..Ismeretlen volt,vagyis nekem az volt,majd kis gondolkodás után..eszembe jutott hogy nem-e Adam az.Annyira szeretném már látni..Hiányzik az a szadista @llat.Még egy kispillanatig néztem a telefonomat majd felvettem./
- Haló.
- Hello cicám.
- Adam? Komolyan te vagy az?
- Igen, Drága. Ki lenne más?! Nah csak azért hívlak hogy találkoznunk kell.Rég láttalak már cicababa.
- Cicababa? Most ez komoly..Hülye vagy.Amúgy ok,benne vagyok.Mikor akarsz?
- Most ráérek szóval, hol vagy?
- A Sötét sikátornál de...
- Ok. 5 perc és ott vagyok baby.
/Lecsapta..Idegesen tettem én is el a telefonomat.Hisz Gabriel mindjárt visszajön és Adam is mindjárt itt lesz. Nem nagyon bírnák egymást hisz ellenségek..igaz én és Gabriel is ellenségek vagyunk de az más..Közöttünk van egy erős vonzalom....Abban a pillantba megjelent Gabriel./
- Hogy hiányzotál-e ?? Nemtudom...Nah jó egy kicsit igen.

/Rámosolyogtam annak ellenére hogy ideges voltam a "találka" miatt.De annyira sexy volt mikor mosolygott hogy az már fájt..Majd a " Szerinted merre menünk? " kérdésére válaszolni akartam volna nagy nehezen..hogy nem mehetek el vele mert találkoznom egy régi ismerőssel,de nem tudtam,mert..közelebb lépett,végig simította kezét az arcomon majd megcsókol..és a szemembe nézett..Nemtudtam megállni hogy ne csókoljak vissza és hogy ne mosolyogjak rá../
- Hmm.. ezt miért kaptam?
/ Egy újabb csókot lehelek ajkaira majd közellebb lépek hozzá és a füléhez hajolok../
- Nekem lenne egy ötletem hogy hova menjünk..
/Egy huncut,ravasz mosolyt ejtek a számon..majd eszembe jut hogy Adam bármelyik pillanatba itt lehet.Elhúzódom tőle majd nyugodt hangon megszólalok../
- Sajnálom..de most nem mehetek el veled sehova mert...
/ A "bármelyik pillanatban megérkezhet.." az a pillanat most jött el..Hirtelen Adam jelent meg hátam mögött és Gabriel felé kezdett el lépkedni, közbe már el ő is vette a tőrjét..Harcot akartam és izgalmat ,de nem ilyen harcot..Megfordultam és Adamhez mentem,leállítottam./
- Adam őt ne. ok?
- Te most viccelsz cica,ugye? Ő az ellenségünk..Mi történt veled? Elpuhultál?
/ A kis csípős megjegyézésére elfintorodtam majd egy gyors mozdulattal a falnak vágtam.Neki vágódott a falnak majd a földre zuhant../
- Elpuhulni? Én? Te most csak viccelsz,Drágám.
/Széles vigyorgással kelt fel a földről Adam majd odajött hozzám./
- ok, cica. Akkor nem puhultál el..de akkor meg miért nem akarod hogy megöljem ezt a senkiházit? hmm? Minek véded meg ezt a...
/Fontorogva Gabrielre nézett majd várta a válaszomat...Először Adamra majd Gabrielre pillantottam..és krestem a választ hogy miért nem akarom hogy megölje?../
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzomb. Május 14, 2011 10:59 am

/Szóval most itt az ideje,hogy megöljön.....Khm...hát még mit nem...Én sosem halok meg....Ha a 490 év alatt nem sikerült megölnie semmilye démonnak,se vadásznak most sem fog....Flegma tekintetem elővettem,majd végig néztem ezen a bizonyos Adam-on.Ha harcot akr,akkor hát harcoljunk...Látszik hogy csak a tőrével tudna velem végezni.....De amiért nem mondta el Christin,hogy van egy pasija,aki ide jön,és balhét akar,akkor meg se szólítom,inkább elmegyek mellette,bármennyire is csinos....Mikor falhoz vágta őt Christin,akkor a nevetés kapkodott,majd nem engedte,hogy nekem essen...Semmi bajom nem lehet belőle....../
-Tudod ki a senkiházi,te nyomorult......
/Mondtam neki még nyugodt hangon,majd érzékeim kiélesedtek,szemeim sötétek lettek és kikerekedtek...Ekkor már tudtam,hogy senki nem akadályoz meg,hogy megöljem...A kabátom letéptem magamról,és a földre dobtam...Igen,a piszkos földre,de most ez sem érdekelt....Én lészen álltam...Nem egy démont öltem már meg,tudom mi a gyenge pontjuk....A tőrrel pedig nem megy semmire,hisz nem ezüst...Ezüst nem is lehetne,mert az rá is veszéllyel lenne....Jöjjön késsel ha olyan nagy valakinek érzi magát....Nekem elég a puszta kéz...Igéző tekintetet vetettem Christinre,majd undorítő tekintete Adamra.Szemfogaim megnyúltak,tekintetemben szinte érezni lehetett az agressziót...../
-Ha harcolni akarsz,gyere.....
/Mondtam,neki,majd ismét Chritinre néztem,de már nem úgy,mint az előtt...Úgyéreztem,hogy a bájos tekintet,meg a csókok csak elterelés volt,hogy utána megöljenek...De nem lesz könnyű dolguk....Ha túlélem,nem ha,biztos túlélem,akkor soha többet nem fogok démonnal kavarni...Választok valakit a magam fajtájából...Majd szinte parancsoló hangneben mondtam Christinnek a következőket..../
-Engedd el.....
/Semmi mást nem mondtam neki,csak ezt....Majd vártam hogy megtegye amit parancsoltam neki.....Szadista agresszivitásom szinte már fájt..Még jó hogy ezt imádom az egész vámpír létből,de ő még nem tudja kivel kezdett ki...Velem nem jó kezdegetni,főleg ha démon az illető..De a lányra nem tudtam haragudni,hisz ő vele valami kapocs köt össze,de ezzel a senkivel,nem köt össe semmi,így nyugodtan megölhetem.....Szinte már vártam,hogy elengedje.../
Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptySzomb. Május 14, 2011 1:37 pm

/Rosszul döntöttem ,mikor nem mondtam el az igazat Gabrielnek.Mivel, most megakarják ölni egymást és tojnak arra hogy én mit akarok.Tudom hogy ez nyálas...de én nem akarom elveszíteni semelyikőjüket.Adam a barátom, Gabirel meg..egy fiú aki írtózatosan tetszik,de most nemtudom hogy mit gondolhat rólam...Biztos azt hiszi hogy csak átvertem és a csókok is hamisak voltak..Pedig nem..A csókokat én is akartam../
- Fejezzétek be fiúk, most rögtön.
/Kiabáltam mindkettőjükre majd mikor Adam megindult ,elé álltam. Vigyorgott,de dühös volt rám és láttam hogy csalódott..csalódott mert összeálltam egy ilyen.."senkiházival" és nem hagyom hogy megölje...Nem is fogom hagyni...Gabriel, először rám majd Adamre pillantott.Majd..mikor megszólalt "Ha harcolni akarsz,gyere....." Adam elnevette magát,ellökött az útból és felé ment.De én úja megállítottam.. Gabriel nem szólt..csak engem nézett..de most már máshogy..nem bízott bennem.Azt hitte hogy csak az egyik játékszerem volt..és hogy már meguntam megöljük..azt hitte hogy egész végig csak kihasználtam..Gabriel utoljára rámpillantott majd megszólalt.hangja parancsoló volt és rideg volt..Ez miatt dühös lettem./
- Tudjátok mit? Menjetek a fr@ancba mindketten.

/Először Adamra mnajd gabrielre ránéztem dühösen és szúrósan. Ellöktem az utamból Adamet és elindultam Gabriel felé.../
- Megakarjátok ölni egymást? Rendben, hajrá. De az tuti, hogy engem nem láttok többet...
/Megálltam Gabriel előtt és hátra fordultam...Ránéztem a réges régen láttot, szadista barátomra..Nem vigyorgot és mosolyogni se mosolygott csak némán nézett engem./
- Nem érdekel..nyírjátok ki egymást,hajrá.
- Chris cicám..
/Egy utolsó pillantást vetettem Adamre majd Gabrielhez fordultam..neki nem mondtam semmit..nem volt mit mondanom neki.Ridegen rápilantottam majd elementem mellette,és otthagytam őket..Nemtudtam hogy merre megyek csak azt hogy el kell onnan mennem..Valahol érdekelt hogy megölik egymást se valahol nem..dühös voltam mindekettőre..semelyikőjüket nem akartam látni../
Vissza az elejére Go down
Gabriel More
Vámpír
Gabriel More


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Apr. 24.

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyVas. Május 22, 2011 8:49 pm

/A lány kiakadt....De hisz a pasija kezdte ezt az egészet...Én marha...Még majdnem bíztam is benne...De egyben biztos voltam...A csókjai nem hamisak voltak..De a szándékai lehet hogy azok...Nem tudtam,hogy mit csináljak.Öljem meg ezt a pasit,vagy menyjek a csaj után...Én az utóbbit választottam ez esetben...Christin-nek jó illata volt,ezért nem volt őt könnyú elvesztenem...Akár milyen messzire is mehet,én megtalálom.Szerintem felháborodott rám,de hisz megértem..Eltitkolt egy vaalkit,közben velem smárol,és ki tudja mi történt volna még,ha nem jön a pasija.Na felvettem a kabátom,és már indultam is Christin után....Gyorsaságomnak köszönhetően hamar utolértem őt,majd elé álltam és elkezdtem bocsánatért esedezni.../
-Kérlek szépen hallgass meg.....Én nem így terveztem a helyzetet veled,de ő megjelent és tudod nem nézem jó szemmel,ha le sekiháziznak...És ha tudni akarod miért jöttem el,akkor elmondom...
/Mondtam neki megbánó hangon,majd mélyen szemeibe néztem,és egy apró csókot leheltem hús ajkaira../
-Azért jöttem utánad,mert az igaz hogy ölni is képes lennék érted,de azért nem tettem meg,mert a pasid,és láttam rajtad,hogy fontos neked....
/Mondtam neki,bár még mindig bizonytalan vagyok abban,hogy lehet-e démon-vámpír kapcsolat...Ki tudja mit hoz még a sors..../
-Na gyere ide...
/Mondtam neki kedves hangon,majd magamhoz öleltem őt,és adtam egy hús puszit a nyakára..../
+És még hogy kihalt bennem a romantika+
/Szó ami szó....Egy vámp is lehet romantikus..Bár az is igaz,hogy az én egyetlen szerelmem már a pokolban van,de én még itt vagyok és kavarhatok azzal,akivel én akarok.../
-Mit szólnál hozzá,ha elmennénk egy nyugisabb helyre,ahol senki nem talál ránk?És remélem nem haragszol rám az előbbiért...

Vissza az elejére Go down
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm

/Egyfolytába az járt a fejemben hogy most mit csinálnak éppen a fiúk..már megölték-e egymást, vagy Adam megölte már..Gabrielt vagy esetleg fordítva?Még belegondolni is rossz,nem még ha tényleg így is történne..Nem akarom elveszíteni semelyiket..de én már nemtudok ez ellen semmit tenni...Csendben ballagtam az utcán, a két fiúra gondolva..majd hirtelen Gabriel termedt előttem..Otthagyta Adamet és inkább utánam szaladt..Szomorúan de egybe dühösen rá pillantotta majd megkérdezte hogy tudni akarom-e hogy miért jött utánnam..egy nagy sóhaj uztán válaszoltam../
- Tudni akarom...
/Egy apró puszit lehelt ajkaimra,egy kicsit elhúzódtam tőle..így próbáltam jelezni hogy ilyet többet ne csináljon..Tudni akartam hogy miért jött utánnam..hiszen 2 ok miatt jöhetett utánnam..1 : meg akar ölni,ahogy Adamat (gondolom) is megölte vagy.. 2: mert irtózatosan tetszem neki..és velem akar lenni.. Valamiért úgy éreztem hogy az első ok a jó...de mikor azt mondta:"-Azért jöttem utánad,mert az igaz hogy ölni is képes lennék érted,de azért nem tettem meg,mert a pasid,és láttam rajtad,hogy fontos neked...." meglepetten rá pillantottam majd halkan megszólaltam.../
- Adam nem a pasim..Ő csak egy jó barát.És igen, fontos nekem, nagyon.Mondjuk úgy..hogy ő a legfontosabb dolog, az életemben..És tudom hogy ez nyálas volt..
/Láttam rajta hogy tényleg komolyan gondolja a bocsánat kérést..és szerintem az előző mondatom miatt egy kicsit szomorú is lett..ezért még hozzá tettem valamit../

- Idáig azt hittem hogy Adam a legfontosabb nekem..de most már ez megváltozott.Van fontosabb személy is mint Adam...
/Magához ölelt majd megcsókolta a nyakamat..Elellenkeznem kellett volna de nem ment..Örülöem hogy Gabriel nem ölte meg Adamat vagy éppen fordítva..örültem hogy most itt van velem../
- Rendben elmehetünk..De előtte én is mondanák még valamit..
/Egy nagy sóhaj után halkan elkezdem a mondanivalómat.../
- Én se így terveztem veeld ezt a helyzetet..nekem se olyan egyszerű hidd el..hiszen már évek óta nem láttam Adamet,akit most meg akar ölni egy vámpír..akibe belezúgtam..
/Szánalmas mondanivalómon elnevettem magamat..ami hamis és szomorú volt../
- Nem szeretem Adamet de a barátom..és megvédtem volna tőled..ha kell..
/Közelebb képtem hozzá, szorosan átöleltem majd egy csókot leheltem ajkaira../
- De téged is úgyan úgy megvédtelek volna..Adamtől.Nah gyere menjünk arra a nyugi helyre..
/Rámosolyogtam majd ismét megcsókoltam...Nemtudom hogy mi lesz ebből a vámpír-démon kapcsolatból..de remélem hogy valami jó fog kisűlni belőle../
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét sikátor   Sötét sikátor Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötét sikátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
dark-angel :: A város :: Külváros-
Ugrás: