dark-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétség újra él....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
névanpok

Névnapi köszöntő
The staff
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/katherine_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/gaspardulliel_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/tvcast4big_k.jpg
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Gabriel háza
Christin Falps  EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm by Gabriel More

» Sötét sikátor
Christin Falps  EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm by Christin Falps

» Vanessa di France vízesés
Christin Falps  EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm by Mary Lee Gordon

» Avatar foglaló
Christin Falps  EmptySzomb. Május 07, 2011 11:46 am by Jessica T. More

» Jessica T. More
Christin Falps  EmptySzomb. Május 07, 2011 10:39 am by Mary Lee Gordon

» Játékos kereső
Christin Falps  EmptyKedd Május 03, 2011 6:34 pm by Christin Falps

» Christin Falps
Christin Falps  EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm by Christin Falps

» Gina-Mariah halastó
Christin Falps  EmptyKedd Május 03, 2011 1:30 pm by Gabriel More

» Gabriel More élete
Christin Falps  EmptyVas. Május 01, 2011 7:44 pm by Gabriel More

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum
Top posters
Mary Lee Gordon
Christin Falps  Bar_leftChristin Falps  BarChristin Falps  Bar_right 
Gabriel More
Christin Falps  Bar_leftChristin Falps  BarChristin Falps  Bar_right 
Christin Falps
Christin Falps  Bar_leftChristin Falps  BarChristin Falps  Bar_right 
Jessica T. More
Christin Falps  Bar_leftChristin Falps  BarChristin Falps  Bar_right 
Elena Hamilton
Christin Falps  Bar_leftChristin Falps  BarChristin Falps  Bar_right 
Véletlenszerű versek
Versek
Affiliates
free forum

Music
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Vas. Május 31, 2015 4:05 pm-kor volt itt.
Társoldalak
http://nightmare.hungarianforum.net/ http://vampirediaries312.hungarianforum.net/ http://vampirtanya.friendhood.net/

 

 Christin Falps

Go down 
SzerzőÜzenet
Christin Falps
Démon
Christin Falps


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. May. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Christin Falps  Empty
TémanyitásTárgy: Christin Falps    Christin Falps  EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm

Teljes név: ~Christin Falps

Nem: ~Nő

Faj: ~Démon

Kor: ~21

Születési idő,hely:
~ U.S.A,Washington 1990. Apr. 05.

Képpeségeim: 4.szint
3.szint
5.szint

Tulajdonságok:


~Belső: Most azt akarod mondani hogy el kell mondanom neked hogy milyen is vagyok valójában? Jujj..nemtudod hogy mire vállalkoztál, Drága. Nah, de ha már ennyire szeretnéd tudni,akkor elmondom: Őszinte ember vagyok,ami a szívemen ott a számon is,szóval ha valami nem tetszik azt megis mondom,szemtől szembe.Nem vagyok idegbajos típus,elég nyugodt természetű vagyok,de az idegeimmel akkor sem szabad játszani,mert ha egyszer "elszakadnak" akkor neked onnantól Kampec Drága,szóval vigyázni az idegeimmel.Az erős,bátor tulajdonságot nem mondom hiszen az nálam alap.Nem félek senkitől,inkább tőlem kell félni.Mondhatjuk úgy is hogy "Harcos nő" vagyok....De a belsőm legmélyén ( A LEGMÉLYÉN) bennem van a kedvesség,az ártatlanság,a gyengédség, és az aggódás.Ezeket nagyon ritkán szoktam éreztetni másokkal,vagyis csak azokkal akiket nagyon szeretek (családom).Szóval..ez lennék én Christin Falps.

~Külső: Miit is mondthatnék szerény személyemről? Hát...azt tudom hogy a Fiúk odavannak értem.(khm..csak előre szólok hogy egoista vagyok,de szerintem már magatoktól is rájötettek.)A gyönyörű gesztenye barna szemeim és a csodálatos alakom miatt.Hajam színe változó,barna vagy szőke,vagy esetleg vörös. Körübelül 170 centi vagyok,ami szerintem nagyon jó.Mivel nem szeretnék egy felhőkarcoló vagy egy törpe lenni.Szóval pont jó..Ami a ruházatomat illeti,jobban szeretem a sexy,vadító ruccikat mint a kislányos,ártatlan ruhákat.


~Család:


~Anya teljes neve: Christin Beatricezi ( Chris az anyja után kapta a nevét..) /Meghalt.../

~Anya foglalkozása:
(Édesanyja nem végzett fizikai munkát csak házimunkát.)

~Apa teljes neve:
Corvin Peter Falps /Meghalt../

~Apa foglalkozása: Ügyvéd ( A Démonok között is "Nagy " Ember" volt..)

~Testvérek:
Ashley Falps (Huga) / Születése után, pár nappal később, meghalt/

~További fontos család tag:
Keresztanya: Kate Lisa Youlunger /Ő is itt él Mystico Dark-ba,közel Chrishez../

~ Előtörténet ~

1990.Április.05-én születtem egy csillagos éjszakán.Én voltam az első gyermek szóval nagy volt az öröm.A szüleimtől mindent megkaptam pompát,ruhákat,szeretetett..mindent. Iskolába is én voltam a "legmenőbb" csaj szóval ott se volt semmi probléma.És nemcsak ez miatt voltam a "legmenőbb",hanem mert apám,Corvin Peter Falps az egyik legnagyobb Démon is volt.Szóval a fiatal halhatatlanok közül is kitüntem.Az egész életem olyan volt mint egy álom,egy gyönyörű álom...De egy nap minden megváltozott,minden a feje tetejére állt...Apám nagyon jóba lett az egyik munkatársával.Minden hétvégén jött hozzánk,eleinte nagyon kedvesnek és barátságosnak tűnt,de miután egyre többször láttam nálunk és jobban ismertem meg,nagyon furcsának,ijesztőnek és gonosznak találtam.Szerintem valami hátsó szándéka volt apámmal..De az volt a baj,hogy ezt csak én gondoltam,anyám és apám nagyon szerették őt,én meg egyre jobban gyűlöltem..Majd az egyik hétvégén ismét előjött hozzánk.De nem tudtam hogy ez lesz az utolsó nap,hogy utoljára fogom látni őt és a..szüleimet...Anyám elküldött az egyik barátnőmhöz,hogy aludjak náluk ,mert ők most valami fontosról fognak beszélgetni ami nem az én dolgom.Nagy nehezen belegyeztem,mivel nem szerettem volna magukra hagyni azzal a fickóval.De megegyeztem anyával hogy csak néhány órára megyek át a barátnőmhöz és utána jövök haza.A barátnőmnél,Jessicánál,aki ember volt,valamiért az emberekkel jobban éreztem magam mint a démonokkal, nagyon jól éreztem magam.De azért valami miatt szomorú voltam,egy folytába valami olyasmit éreztem hogy Haza kell mennem,mert baj van..és 5 óra után már nem bírtam tovább.Elköszöntem a Jessicától és hazafutottam.Az az "előérzet" ami nem hagyott nyugodni egész éjszaka...igaz volt.Mert mikor beléptem a házunkba akkor apám legjobb barátját láttam meg akinek a kezében tőr volt majd a szüleim holtestét a földön. Phil (apám legjobb barátja) először a szüleimre pillantotta majd én rám.Fájt úgy látni a szüleimet és fájt hogy ez az egész az én híbám.Szólhattam volna a szüleimnek hogy mit érzek Phil iránt,milyen borzalmas érezést.De nem tettem...A szüleimet már alig láttam mert a sírás kerülgetett majd hirtelen azt láttam hogy Phil felém szalad,gyorsan kirohantam a házból ,be az erdőbe..Nem tudom hogy meddig üldözött de végül leráztam.Leültem egy fa elé,arcomat a kezembe temetve zokogtam.És próbáltam megnyugodni....
Pár év után (18 évesen) még mindig az utcán kullogtam.De nem egyedül..Miután megölték a szüleimet egy Démon Bandához csapódtam és az a régi kedves,aranyos,szabályt betartó kislány eltűnt.Helyette egy vad,sexy, szabályt szegő,gonosz nő lett. A bandával loptunk,embereket öltünk mulatságból. A Banda 7 személyből állt, Erik és Steve voltak a "főnökök",majd azok kivűl Lina,Tom,Layla,Adam és én.Adammal nagyon jóbba voltam,majdnem midnig együtt mentünk a "munkába".Adamről azt kell tudni hogy egy vadállat,szeretii a nőket nagyon..sok lányt erőszakolt már meg,és büszke is volt rá,szóval bírtam.A banda minden tagját bírtam de őt nagyon.Majd egy éjszaka egy újabb áldozatot kerestünk magunknak és találtunk is egyet a sikátoroknál,egy hölgyet.Mikor megláttam valami nagyon furcsát éreztem és valahonnan ismerős is volt,de nem tudtam hogy honnan..De tulságosan nem is érdekelt. Most Tomon volt a sors,szóval neki kellett megö9lnie a nőt.A nő látszolag nem félt tőle,ami nagy hiba volt,Tom neki rohant és leütötte majd elkezdett hamgosan és gúnyosan nevetni. A nő úszott a vértől,először Tomra pillantott majd rám és ezt suttogta: " Segíts! Seígts! Chris..én vagyok az..Kate..." Akkor eszembe jutott hogy honnan ismerem..Kate anyám huga volt.Rég nem láttam már..Gyorsan odarohantam hozzá,ellökve Tomot és leguggoltam hozzá.Alig lélegzett..orvosra volt szüksége. Felvettem a karjaimba,majd megfordultam hogy elinduljak ,de Erik megálított.Atzt mondta ha most elmegyek és megmentem a nőt akkor soha többé nem mehetemók vissza hozzájuk..Katyre pillantottam majd egy nagyot sóhajtottam és ott hagytam őket,a kórház felé szaladtam.
Mikor felébredt Kate ,melette ültem egy széken.Elmondtam neki mindent hogy mi történt velem és a szüleimmel,de kate tudott mindent sőt még ő ,mondta meg hogy miért ölték meg a szüleimet.Phil nem ember volt hanem vadász és,amiért apám olyan nagy Démon volt megkellett ölnie.Most csak ennyit tudtam meg mert Kate fáradt volt..Pár nap múlva ki is engedték a kórházból és elvitt a házához.Egy darabig nála laktam majd elköltöztem,Mystico Dark - ba. Igaz,megtaláltam a keresztanyámat de akkor se változott semmit.Ugyanaz a vad,sexy szabályt megszegő,gonosz nőcske vagyok.De most már nem ölök csak úgy embereket,szóval ebbe változtam valamicskét.Szóval..most itt élek,tombolok Mystico Dark várocskába...
Vissza az elejére Go down
 
Christin Falps
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
dark-angel :: Kezdet... :: Karakterlap elkészítés-
Ugrás: