dark-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétség újra él....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
névanpok

Névnapi köszöntő
The staff
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/katherine_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/gaspardulliel_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/tvcast4big_k.jpg
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Gabriel háza
Vanessa di France vízesés EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm by Gabriel More

» Sötét sikátor
Vanessa di France vízesés EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm by Christin Falps

» Vanessa di France vízesés
Vanessa di France vízesés EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm by Mary Lee Gordon

» Avatar foglaló
Vanessa di France vízesés EmptySzomb. Május 07, 2011 11:46 am by Jessica T. More

» Jessica T. More
Vanessa di France vízesés EmptySzomb. Május 07, 2011 10:39 am by Mary Lee Gordon

» Játékos kereső
Vanessa di France vízesés EmptyKedd Május 03, 2011 6:34 pm by Christin Falps

» Christin Falps
Vanessa di France vízesés EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm by Christin Falps

» Gina-Mariah halastó
Vanessa di France vízesés EmptyKedd Május 03, 2011 1:30 pm by Gabriel More

» Gabriel More élete
Vanessa di France vízesés EmptyVas. Május 01, 2011 7:44 pm by Gabriel More

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum
Top posters
Mary Lee Gordon
Vanessa di France vízesés Bar_leftVanessa di France vízesés BarVanessa di France vízesés Bar_right 
Gabriel More
Vanessa di France vízesés Bar_leftVanessa di France vízesés BarVanessa di France vízesés Bar_right 
Christin Falps
Vanessa di France vízesés Bar_leftVanessa di France vízesés BarVanessa di France vízesés Bar_right 
Jessica T. More
Vanessa di France vízesés Bar_leftVanessa di France vízesés BarVanessa di France vízesés Bar_right 
Elena Hamilton
Vanessa di France vízesés Bar_leftVanessa di France vízesés BarVanessa di France vízesés Bar_right 
Véletlenszerű versek
Versek
Affiliates
free forum

Music
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Vas. Május 31, 2015 4:05 pm-kor volt itt.
Társoldalak
http://nightmare.hungarianforum.net/ http://vampirediaries312.hungarianforum.net/ http://vampirtanya.friendhood.net/

 

 Vanessa di France vízesés

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptySzer. Ápr. 20, 2011 6:27 pm

Vanessa di France vízesés GR_vizeses
Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptySzomb. Május 07, 2011 12:43 pm

/Egy szép nap..Pont ebédhez való idő...Kimentem az utcára,és kerestem egy megfelelő áldozatot...Épp szembe jött nekem egy férfi..Nagyon szemre való volt,de kit érdekel..A vére a fontos,nem az hogy hogy néz ki...Neki mentem,majd felháborodva néztem rá,s majd mikor magával hívott a vízeséshez vele tartottam.Remek hely,ha enni akarok...Mikor oda értünk,akkor erősen megszorítottam a nyakát,előhozva vámpír énem...Egy nagy sziklához vágtam őt,majd oldalra döntött fejjel így szóltam neki:Maga nagyon ostoba Larry...Larry-nek hívták ezt már megmondta.De kit érdekelnek az áldozatai neve?Engem biztosan nem...Elengedtem Larry torkád,aki futésnak eredt,de egy vámpír elől minek futni?Et sosem értettem emberekben.....Hisz gyorsabb vagyok nála,és erősebb is..Sőt a legerősebb a vámpírok közül...Ismét megszólaltam:Jaj Larry,minek fut el előlem?Ha jól fog viselkedni nem ölöm meg,csak megkínzom...Mondtam neki majd gúnyosoan kinevettem őt.Egy fához toltam őt,majd oldalra döntöttem a féjét,és bele mélyesztettem hosszú szemfogaimat,és élveztem,ahogy a meleg piros nedű elönti a zsám,majd mikor elernyedt a férfi teste megálltam,és lenyaltam a számról a vért..Most mit is csináljak vele?Megöljem?Vagy töröljem az emlékeit?Nem fedhetem fel kilétem,így csak az emlékeit töröltem,közben lépteket hallottam,gyorsan megcsináltam a dolgom,majd távol mentem a férfitól,és leültem egy fa alá,és visszahúztam fogaim,majd teljesen emberi alakot vettem fel../
Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
Jessica T. More
Démon
Jessica T. More


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sosem tudhatod

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptySzomb. Május 07, 2011 2:05 pm

/Az élet nem mindig azt hozza, amit az ember vár. Tulajdonképpen nagyon kevésszer kapjuk meg azt, amit szeretnénk. Jó persze ez is nézőpont kérdése. Sosem lehet tudni hogy mikor kapjuk meg azt amit szeretnénk. van mikor már réges-régen a miénk, csak éppen nem is tudunk róla.
Minden esetre, most itt voltam, s mereven meredtem a vízesésre. szemet gyönyörködtető volt. Régebben biztos örültem volna neki, s talán még le is festettem volna, de már réges-régen elteltek azok az idők.
Most már csak megnézem, s gonoszabbnál gonoszabb dolgok jutnak az eszembe, hogy mit is lehetne kezdeni ezzel a temérdek sok vízzel. Kicsit oldalra billentettem a fejemet, s mikor zajt hallottam, eltűntem valahol egy kis sötétebb zugban, s figyeltem az eseményeket, amint az a vámpír nekivágja a hapsit egy sziklának. Az szenvedett, én meg csak vigyorogtam, s mikor elvette annak emlékeit, előléptem, s tapsikoltam párat./
-Milyen tökéletes látvány!! A nagy ragadozó, aki egy pillanat alatt elveszi áldozata emlékeit...
/Kicsit talán gúnyos volt a hangom, de nem ilyenek akartam. Sokkal kellemesebb volt, hogy így gondolom, mintha nem az akart volna.
Pillantásom az emberre szegeztem, apró mosoly költözött arcomra, csettintettem egyet, majd az ember felkelt, s járni kezdett akár csak egy marionett baba. Mozgott, s rángatta kezét, majd egyenesen belesétáltattam a vízbe./
-Vajon hagyjam meghalni, vagy kivezessem a vízből? /pillantásom a vámpírnőre szegeztem, s vártam vajon mit is fog nekem felelni./
Vissza az elejére Go down
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptySzomb. Május 07, 2011 2:20 pm

/Jól éreztem hogy nem vagyok egyedül...Egy lány bukkant elő egy sötét zugból,majd megtapsolta a műsort...Még nem fordultam meg,csak háttal álltam neki,majd mikor végre megfordultam felhúztam a szemöldököm,és éreztem hogy ő nem egy a fajtánkból,de se nem ember,hanem ő egy démon.Ez nagyon felidegesített,de jól tudtam leplezni az érzelmeket,amik már elég rég kihaltak belőlem./
-Tetszett a műsor?Élvezetes volt?
/Kérdeztem tőle,talán kissé naiv hangon,majd közelebb lépkedtem a lányhoz./
-Igen elvettem az emlékeit,mivel nem akarom,hogy a városomban tudjanak a fajtánkról.
/Lássuk be kicsit egoista is vagyok,de tetszett az,ahogy a lány manipulálta a férfi tetteit.Mikor a vízbe sétált,szinte akarata ellenére,akkor egy gonosz mosoly került az ercomra...Élveztem a látványt.Milyen kár hogy én egyedül dolgozom,és nem kötök szövetséget senkivel sem./
-Öld meg.
/Mondtam neki,amjd leültem egy sziklára és onnan figyeltem az eseményekt.../
-Mi a neved démon?
/Kérdeztem tőle,mert olyan érzésem volt,mintha valamikor régen találkoztam volna vele../
Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
Jessica T. More
Démon
Jessica T. More


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sosem tudhatod

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptySzomb. Május 07, 2011 2:40 pm

/Tudtam hogy nem örül annak gy ott vagyok, és beleavatkozom a dolgaiba, de abban a pillanatban ez az egész valahogy nem érdekelt. Megengedtem magamnak egy apró mosolyt, kicsit oldalra fordítottam fejem, majd ismét az emberre tekintettem, olyan volt, mintha neki beszélnék, és nem a vámpírnak./
-Hatásosabb lett volna, ha végzel vele... vagy te nem vagy az a fajta?
/Leplezni az érzéseket a legrosszabb dolog, amit valaha is tehet valaki. valamiért sosem voltam kibékülve az ilyesmivel. Elakarják játszani hogy nincsenek érzelmeik, hogy meghalt bennük. De akkor még is mi a nyavalya az a harag, amit ott legbelül éreznek? Még én magam is érzek dolgokat, pedig semmi közöm nincs az emberekhez. Legalább is egy jó ideje nincs. Távol állok tőlük, s nem is akarok olyan közel kerülni hozzájuk.
Mikor megkérdezte mi a nevem, megengedtem magamnak egy apró mosolyt. odalépkedtem hozzá, s közben a férfi egyre beljebb és beljebb evickélt a vízben. Reménykedtem benne hogy nem tud úszni, vagy ha még is, akkor hát majd teszek róla hogy ne tudjon.
Intettem egyet felé, mire ismételten önmaga volt. Kapálódzott, kiabált, majd pánikolva úszni kezdett kifelé. A víz hamarosan elsötétlett. Olyannak láthatta, mintha színtiszta vér lenne. Sűrű és háborgó,s hogy mozgott benne, egyre jobban nyelte el a sötétség. Sikoltozott, segítségért, s irgalomért könyörgött. Olyan szánalmas volt./
-Jessica....
/feleltem, de nem tudtam vajon mért is kell neki az én nevem. Olyan feleslegesnek gondoltam. Hiszen csak egy elcseszett címke volt, amivel az emberek illették egymást./
Vissza az elejére Go down
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptyVas. Május 08, 2011 11:25 am

/Tudtam,hoyg elő fog jönni a miért nem ölted meg sztorival...Talán azért mert jobban szeretm nézni,ha az áldozatom szenved,minthogy megöljem egyből.De most,hogy ő iránnyítja,akkor rá hagyom a piszkos munkát.Ölje meg ő,én meg csak élvezem a műsort...Már jól laktam,szóval már csak ezt kellett tennem..Hátra dőlve nézni a show-t...Hiába szadista vagyok,pont mint az,aki átváltoztatott.....Ez már csak ilyen öröklődés..../
-Én inkább az a fajta vagyok,aki szereti nézni ha áldozata szenved,és kíméletért könyörög..Szadista vagyok.De ha akarnám,akkor megölhetném,ezt az élvezetet most meghagyom neked.Hidd el,az én kezeimhez már elég sok vér tapadt....
/Mondtam neki,majd egy szadista mosolyt küldtem neki,szemeim kikerekedtek,és csak néztem,hogy kapálózik az az ártatlan férfi a vízben...Érzékeim azt súgták,hogy menyek oda,és nyírjam ki...Szerettem,és az erősségem is volt a lassú halál okozása.Mondhatni,hogy én vagyok a lassú és fájdalmas baletsetk okozója...../
-Jessica.....Hmmm...még nagyon régről ismertem egy lányt,akit szintén Jessicának neveztek...Várj mindjárt mondom mi volt az egész neve.....Azt hiszem Jessica Tina volt a neve.......De nem láttam már őt jó ideje.....És te?Mióta vagy démon?
/Kérdeztem tőle,majd felálltam és gyorsaságomnak köszönhetően,már a férfi mögött is voltam,aki a vízben kapálódzott,és hátulról megfogtam,először eltörtem a kezét,amitől felsikított,majd a másikat és így sorban a végtagjait,majd kitörtem a nyakát is,amitől örök álomba merült,és vissza menetm Jessicához./
-Mary Lee a nevem...
Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
Jessica T. More
Démon
Jessica T. More


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Sosem tudhatod

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptyVas. Május 08, 2011 1:19 pm

/Nem értettem mért van értelme a folyamatos ismételgetésnek. Hogy minden pillanatban emlegeti, és mondja hogy ő még is milyen fajta. Ám mikor a játékom felé indult, felvontam szemöldökömet, s úgy tekintettem rá./
-Rengeteg JT mászkál a világban.
/megvontam vállam, majd kinyújtottam kezemet, s úgy tettem, mintha annyira érdekelt volna a körmöm, pedig egy cseppet sem volt érdekes. Csupán csak szokványos körmök voltak. Olyanok, amelyekkel minden ember vagy éppen hasonló teremtény rendelkezik. Hasznos dolog, hiszen ha nem lenne, akkor fogni sem lehetne semmit sem rendesen. De így egyszerűen meg lehet tenni./
-Oh... megölted őt... most mivel játsszak?
/Úgy tettem, mintha nagyon bántott volna a dolog. Mintha zavart volna, hogy végzett vele, pedig egy egészen kicsit már untam az állandó nyavirkolását. A félelmet a szemében, és a sikoltozást élveztem igaz, de néha a jóból is megárt a sok./
-Bár én mondtam hogy öld meg...és lám... meg is tetted... nem bírtad tovább.../egy pillanatra elhallgattam, s furcsa, kicsit döbbent pillantást vetettem felé. Pedig egy cseppet sem voltam meglepődve, hangom még is ezt tükrözte./
-Lehet hogy még is van lelkiismereted?
/Mikor bemutatkozott, szemöldököm összeszaladt, s egy pillanatra elgondolkodtam. Tudom hogy nem válaszoltam arra hogy mióta vagyok démon... direkt nem tettem meg, hiszen már pontosan a napra sem emlékszem. Meg aztán, olyan ez, mintha már születésem óta az lennék. Az ember már egy jó ideje elhalt bennem./
Vissza az elejére Go down
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm

/Erre már nem is tudtam mit reagálni,hisz elő hoztra belőlem azt az ösztönt,hogy meg öljem...Most meg felhábordik azon,hogy megöltem...Legalább én végeztem el a piszkos munkát helyette....Ennek örülnie kellene..../
-Hát az igaz,hogy rengeteg ilyen nevű ember létezik...
/Mondtam neki egy egyszerű mondattal,miközben az én bizonyos Jess Tinám testvérén gondolkodtam...Ő vele is történtek dolgok,s azt hiszi én halott vagyok...De hiába...A szórakozás az én hatás körömbe tartozik..../
-Jajj kislány csak azt ne mond,hogy nem akartad hogy megöljem azt a szerencsétlent.....De feltámasztani nem fogom..Arra már nincs idegzetem...
*Meg persze képességem se...Kivéve ha átváltoztatnám,de már így is túlszaporodott a fajtánk...Hiába a vadászok nem tudnak megállítani minket..Legalábbis ameddig én itt vagyok....*
/Gondolataimban elmerültem,majd gonoszan elmosolyodtam../
-Szóval Jessica..Ha nem veszed tolakodásnak,miért jöttél a városba?
/Kérdeztem,mert érdekelt,hogy vajon miért van itt.Hiszen vannak a világnak szebb zugai is mint ez a poros kis város...Bár az ellenségem volt,de nem baj..Mindketten ugyanazt az oldalt szolgáljuk..Hiába kárhozott ő is meg én is...Bár én saját magamat szolgálom..Talán maga a sátán ezért jelölt ki követőjének?Ki tudja...Az én célom az életben maradás,és az emberek kínzása,meg persze a kárhozottságra utasítása..Meg kell velük utáltatnom azt a bizonyos Istent,aki nem segít rajtuk semmit sem.../
-Régóta vagy itt?Vagy csak spontán utazgató típus vagy?
/Kérdezgettem,ha nem tudnám hogy démon,akkor már neki estem volna,de belőle is áradt a gonosz,és a szemeiben is ott égett az a bizonyos pokol tüze...Oldalra döntöttem fejem,majd így figyeltem a lányt../
Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
Ajánlott tartalom





Vanessa di France vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vanessa di France vízesés   Vanessa di France vízesés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vanessa di France vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
dark-angel :: A város :: Külváros-
Ugrás: