dark-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétség újra él....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
névanpok

Névnapi köszöntő
The staff
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/katherine_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/gaspardulliel_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/tvcast4big_k.jpg
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Gabriel háza
Elena Hamilton  EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm by Gabriel More

» Sötét sikátor
Elena Hamilton  EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm by Christin Falps

» Vanessa di France vízesés
Elena Hamilton  EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm by Mary Lee Gordon

» Avatar foglaló
Elena Hamilton  EmptySzomb. Május 07, 2011 11:46 am by Jessica T. More

» Jessica T. More
Elena Hamilton  EmptySzomb. Május 07, 2011 10:39 am by Mary Lee Gordon

» Játékos kereső
Elena Hamilton  EmptyKedd Május 03, 2011 6:34 pm by Christin Falps

» Christin Falps
Elena Hamilton  EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm by Christin Falps

» Gina-Mariah halastó
Elena Hamilton  EmptyKedd Május 03, 2011 1:30 pm by Gabriel More

» Gabriel More élete
Elena Hamilton  EmptyVas. Május 01, 2011 7:44 pm by Gabriel More

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum
Top posters
Mary Lee Gordon
Elena Hamilton  Bar_leftElena Hamilton  BarElena Hamilton  Bar_right 
Gabriel More
Elena Hamilton  Bar_leftElena Hamilton  BarElena Hamilton  Bar_right 
Christin Falps
Elena Hamilton  Bar_leftElena Hamilton  BarElena Hamilton  Bar_right 
Jessica T. More
Elena Hamilton  Bar_leftElena Hamilton  BarElena Hamilton  Bar_right 
Elena Hamilton
Elena Hamilton  Bar_leftElena Hamilton  BarElena Hamilton  Bar_right 
Véletlenszerű versek
Versek
Affiliates
free forum

Music
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Vas. Május 31, 2015 4:05 pm-kor volt itt.
Társoldalak
http://nightmare.hungarianforum.net/ http://vampirediaries312.hungarianforum.net/ http://vampirtanya.friendhood.net/

 

 Elena Hamilton

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Hamilton
Vámpír
Elena Hamilton


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Apr. 24.

Elena Hamilton  Empty
TémanyitásTárgy: Elena Hamilton    Elena Hamilton  EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 5:12 pm

Teljes név:Elena Hamilton
Nem:
Faj:Vámpír
Kor:19 /+2 év/
Születési idő,hely:1990. December. 5. New York

Tulajdonságok:
Belső: Magabiztos nő vagyok aki szereti kezében tartani a dolgokat. Nem félek semmitől és senkitől. Kiállok az igazamért még ha meg is bántok vele másokat. Okos vagyok és szemrevaló is egyben. Viszont nem szeretek többször elmondani egy dolgot, nagyon makacs vagyok és nem hagyom, hogy befolyásolajnak. Szeretek barátkozni legalábbis emberi életemben társadalomfüggő voltam. Gyorsan képes voltam találni magamnak barátokat. De mióta vámpír vagyok nagyon megváltoztam. Egy kiszámíthatatlan, érzelemmentes, manipulatív nőszemély lettem, aki nem bízik meg senkiben sem egykönnyen. Nem könnyű átverni engem.


Külső: Mit is mondhatnék magamról??? Hát akkor lássuk mit nem láttok a két szép szemetekkel. Kreol bőröm van és az arcom formája olyan mint egy szív. A szemeim színe barnák ahogyan a hajam színe is az. A hajam elég változatos, legalábbis a formája. A színét sosem változtatom meg. A hajam általában hullámos, de van mikor egyenes. Attól függ milyen a hangulatom. A tekintetem üveges és megigéző. Azt szokták mondani, hogy a férfiakat a szemeimmel babonázom meg, valószínűleg ez így is van. Viszont ezzel együtt képes vagyok a szememmel ölni is ha kell. A magasságom teljesen átlagos, se túl alacsony, se túl magas. A testem karcsú szerencsére tökéletes alakot örököltem az édesanyámtól. Szexisen szoktam felöltözni, mivel remek az alakom és nincs miért elrejtenem a közönség előtt.


Család:
Anya teljes neve:Jennifer Hamilton
Anya foglalkozása:Színésznő
Apa teljes neve:Carlos Hamilton
Apa foglalkozása:Például:
Ügyvéd
Testvérek:
-
További fontos család tag:
Nagymama: Claire Hamilton

Előtörténet:
Egy téli hamvas éjszakán születtem eme nagy világba. Születésem kezdetekor már a szüleim tudták, hogy egy kivételes gyermek vagyok. Az anyám szülése sem ment zökkenőmentesen. Sok fájdalmat élt meg mire én megszülettem, de az apám mindvégig vele volt és fogta a kezét. A szüleim gazdagok voltak így megadtak nekem mindent. Már kiskoromban elkényeztettek és mindent megvettek ami egy kislánynak kell. De sajnos a szüleimnek sok munkájuk volt ezért mellém felvettek egy dadát, hogy ő vigyázzon rám. Maria egy nagyon kedves és szerethető nő, aki bárkit pótolhatna. Nagyon megszerettem őt, olyan volt számomra mint a második anyám. Az idő telt és csak telt mire én egészen nagy lettem. Emiatt már sokkal több minden megértettem, de sokkal jobban fájtak a dolgok is. Anyám és apám egyre kevesebbet foglalkoztak velem, de mindent megadtak. Azt gondolták, hogy pénzzel pótolják majd a szeretetüket, de nekem nem volt ez elég. Fontos lett volna, hogy mellettem álljanak, de csak a pénzüket kaptam meg a szeretetüket nem. Az iskolai tanulmányaim kitűnőek voltak nem panaszkodhattam sem magamra, se a szüleim rám. Szerettem a táncot és a lovakat. Ha valami mindig bántott akkor vagy a táncolásba vagy pedig a lovakhoz menekültem. Sok barátom lett, de mivel az iskolában én voltam a legnépszerűbb lány, ezért voltak látszat barátaim is. Persze mindig tudtam, hogy kikben bízhatok meg vagy kikben nem. Mit is hagytam ki a sorból? Jah igen a szerelmi életemet. Hát igen arról nem sok mesélni valóm van, vagy inkább mondjuk azt, hogy a szüleim szeretethiánya a szerelmi csalódás a legrosszabb. Mindenki azt hiszi, hogy a város leggazdagabb és legnépszerűbb lányának csak tökéletes élete lehet, tökéletes barátokkal, tökéletes családdal és természetesen tökéletes pasival. De ez csak egy álca, korántsem tökéletes az életem. Első igaz szerelmem volt, vagyis ez csak egy álca szintén. Legalábbis Nate részéről. Nate-el két évig jártam, vele tökéletes volt az összhang és megbíztam benne mint még senkiben. Ő is egy menedéknek számított. Szerelmes lettem belé, de ő csak kihasznált elég rendesen. A szüleimmel egy éjszaka veszekedtem egy elég nagyot és miután eldurvult a helyzet s apám megütött én elrohantam otthonról. A kedvenc parkomba mentem ahol felültem egy hintára mint egy kislány és hintázni kezdtem. Már egy ideje kint voltam mikor tombolni kezdett a vihar s rettenetesen esett már az eső. Épp indulni akartam mikor Nate talált rám s megvigasztalt. Egyre jobban éreztem magam és a közelsége jó érzéssel töltött el engem. Biztonságban éreztem magam vele, de ez nem tartott valami sokáig. Ekkor történt meg a baj s amikor Nate átölelt és a nyakamra puszit adott rögtön átváltott, mert megharapta a nyakam s nem csak ezt tette hanem kiszívta a véremet. Úgy éreztem magam mint akkor fokozatosan egyre jobban legyengül és forgott velem az egész park. Nem tudtam mi történik, de abban biztos voltam, hogy Nate nem az akinek ismertem hanem egy... egy …. vámpír!!! Hihetetlen, hogy ezt én mondtam ki. Azt elsötétült a világ körülöttem s mire felébredtem a saját szobámban találtam magamat. Amikor felébredtem azt hittem, hogy csak egy rossz álom ez, de amikor tükörbe néztem s láttam a nyakamon a két kis apró szúnyog csípést a nyakamon amit Nate okozott megvilágosodtam és tudtam, hogy a tegnap éjjel nem rémálom volt, hanem a valóság. Elmentem lefürdeni, de szörnyen éhes voltam s tudtam, hogy nekem nem étel kell hanem vér..., de képtelen voltam megtenni ezt. Végül képtelen voltam vért inni egy emberből, de nem öltem meg őt ahogy Nate tette velem. Nate azóta is eltűnt az életemből s egyedül kellett megbirkóznom azzal a ténnyel, hogy vámpír vagyok. Elköltöztem kis idő múlva, mert nem bírtam tovább. Nehéz volt a szüleimet otthagyni, de Maria-t még nehezebb. A barátaimról már nem is beszélek. Szomorú voltam, de ez volt a leghelyesebb döntés amit hozhattam. Elköltöztem egy kisvárosba, de nem tudom mit tehetnék az életemmel. Nem tudom hogyan kontrolláljam magamat. Hiszen két éve vagyok vámpír s nem tudom mit hogyan kéne tennem. Új életet kezdtem, egy új városban új emberek között. Közben pedig ahogy élem az életemet szövőm a kis terveimet vagyis a bosszúmat Nate ellen, mert tönkretette az életemet. Tudtam, hogy megfog még keresni csak azt nem tudom mikor. Idővel már nem voltam az a kedves kislány akit egykor ismertetek. Mára már egy cinikus, manipulatív, kétszínű nőszemély lettem akinek belül vannak érzelmei, de már nem vagyok naiv. A pasikat meg csak kihasználom kedvemre, szeretek velük játszani és ennyi, nekem ők csak játékszerek. Nem hagyom, hogy még egyszer az történjen meg mint legutóbb Nate-el.
Vissza az elejére Go down
 
Elena Hamilton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
dark-angel :: Kezdet... :: Karakterlap elkészítés-
Ugrás: