dark-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A sötétség újra él....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
névanpok

Névnapi köszöntő
The staff
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/katherine_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/gaspardulliel_k.jpg
http://www.kepmeretezo.hu/kepek/tvcast4big_k.jpg
Similar topics
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Gabriel háza
Mary Lee Gordon élete EmptyHétf. Május 30, 2011 8:49 pm by Gabriel More

» Sötét sikátor
Mary Lee Gordon élete EmptyHétf. Május 23, 2011 7:04 pm by Christin Falps

» Vanessa di France vízesés
Mary Lee Gordon élete EmptyVas. Május 22, 2011 3:49 pm by Mary Lee Gordon

» Avatar foglaló
Mary Lee Gordon élete EmptySzomb. Május 07, 2011 11:46 am by Jessica T. More

» Jessica T. More
Mary Lee Gordon élete EmptySzomb. Május 07, 2011 10:39 am by Mary Lee Gordon

» Játékos kereső
Mary Lee Gordon élete EmptyKedd Május 03, 2011 6:34 pm by Christin Falps

» Christin Falps
Mary Lee Gordon élete EmptyKedd Május 03, 2011 5:29 pm by Christin Falps

» Gina-Mariah halastó
Mary Lee Gordon élete EmptyKedd Május 03, 2011 1:30 pm by Gabriel More

» Gabriel More élete
Mary Lee Gordon élete EmptyVas. Május 01, 2011 7:44 pm by Gabriel More

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Fórum
Top posters
Mary Lee Gordon
Mary Lee Gordon élete Bar_leftMary Lee Gordon élete BarMary Lee Gordon élete Bar_right 
Gabriel More
Mary Lee Gordon élete Bar_leftMary Lee Gordon élete BarMary Lee Gordon élete Bar_right 
Christin Falps
Mary Lee Gordon élete Bar_leftMary Lee Gordon élete BarMary Lee Gordon élete Bar_right 
Jessica T. More
Mary Lee Gordon élete Bar_leftMary Lee Gordon élete BarMary Lee Gordon élete Bar_right 
Elena Hamilton
Mary Lee Gordon élete Bar_leftMary Lee Gordon élete BarMary Lee Gordon élete Bar_right 
Véletlenszerű versek
Versek
Affiliates
free forum

Music
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Vas. Május 31, 2015 4:05 pm-kor volt itt.
Társoldalak
http://nightmare.hungarianforum.net/ http://vampirediaries312.hungarianforum.net/ http://vampirtanya.friendhood.net/

 

 Mary Lee Gordon élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Mary Lee Gordon
Vámpír
Mary Lee Gordon


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2011. Apr. 13.
Tartózkodási hely : Mystico Dark

Mary Lee Gordon élete Empty
TémanyitásTárgy: Mary Lee Gordon élete   Mary Lee Gordon élete EmptyVas. Ápr. 24, 2011 12:22 pm


Teljes név
:Mary Lee Gordon
Nem:
Faj:Vámpír
Kor:23[+500]
Születési idő,hely: Párizs,Franciaország.1511.november.1

Tulajdonságok

Külső:Szép külsőm van.165 cm magas vagyok,48 kg.Hajam sötét barna,hátam közepéig ér.Szemeim sötétbarnák,már majdnem feketék.Testalkatom csábító.Szépen ívelt lábaim vannak,melyeknek egyetlen egy férfi nemű egyed sem tud ellenállni.Lehetsz akármilyen kegyetlen is,akkor is meg tudlak puhítani.Ajkaim teltek,és formásak.Aki rám néz,elcsodálkozik,hogy is lehetek ennyire tökéletes.Mert ez nem csak egy gondolat.Az vagyok.Bőröm puha,és világos.De ennyi már elég a külsőmről....

Belső:Jól figyelj..Ezt nem mondom el többször.Az életben nem fogod hallani ezeket a mondatokat Tőlem.Na..hát milyen is lehetek?Jó?Vagy akár rossz?Ez az,amit sose fogsz megtudni.De általában egy gonosz alattomos nőszemély vagyok,aki mindig megkapja amit akar.Nem tudod,mikor készülök éppen valami gonoszságra.Az arcom nem árul el rólam semmit,hogy mit is érzek valójában.Csábító vagyok.Nem táplálok emberi jószándéot,és jó érzéseket.Ezt meg vésd a fejedbe amit most fogsz hallani.Én vagyok a megtestesített gonosz.

Család

Anya teljes neve:Rose Mary Gordon
Anya foglalkozása:Az akkori időben cseléd volt.
Apa teljes neve:Armand Louis Gordon
Apa foglalkozása:Nem dolgozott,mivel királyi családban nőtt fel.
Testvérek:Nem volt,és nem is lesz
További fontos családtag:ez sincs...Meghaltak.

Előtörténet:

Hogy mindig ilyen voltam?Nem.Nem voltam mindig ilyen.Nekem is volt normális életem.Ha lehet az enyémet normálisnak mondani.
1511.Kezdem anya teherbe esésével,ha nem nagy gond.Tisztára gy érzem magam mint egy riport meghallgatáson.Na jó,nem leszek ilyen,hogy is mondjam gonosz.De csak most.Szóval 1511 ez az év,amikor én fogantam.Anya kettő vagy három éve lehetett cseléd a Gordon háznál.Tele volt normális emberekkel...Mindent meg tett azér,hogy tudjon segíteni az apukáján,mert ő kapott egy tüdőgyulladást,amit akkoriban nem tudtak kezelni.A Gordon családban volt 4 testvér.A legidősebb,Armand Louise,a két középső fiú volt José és Gonzalo a legfiatalabb volt Benjamin.Ha jól emlékszem erre.Ez már nagyon rég történt.A legidősebb fiú 4 vagy 5 évvel volt idősebb az anyámnál.Már amikor anyu oda ment dolgozni hozzájuk felfigyelt rá Armand.Nem is csoda,mert anyu valljuk be igen is szép nőnek számított.Kecses alakja volt,és az arca is,meg minden porcikája gyönyörú volt.Mindkét szülőm ember volt...És akkor az jön most,hogy lettem vámpír?Ne félj megtudod,édesem.1511.márciusában tavaszköszöntő bált rendezett a család.Meghívát Párizs összes felsőbb rendú embereit,és mulattak,amíg anya kiszolgálta őket.A kertben történt mindez.Mármint az,amikor fogantam.Mikor egy kicsit lecsillapodtak a kedélyek a bálon,és elmentek a nagy főurak meg az ilyen hasonlő emberek,a 4 testvér közül 3 már rég aludt,vagy elmentek a városba .Rose Mary,mert anyut így hívták egyedül maradt Armand Louis-al a házban.Armand Louis kicsit felöntött a garatra,és megkívánta anyut.Elkapta őt a kertben,és anyu hiába ellenkezett,Armand mégis megtette.Igen.Megerőszakolta anyut,és ekkor fogantam én meg.Anyu undorral nézett Armandra,és az egész Gordon családra.Nem beszélt erről senkinek,az egyik sem.Egyik nap,anya elkezdett vérezni,és azt hitte,hogy elvetélt.Ezt elmondta Armand-nak is,aki nagyon megörült ennek a hírnek.Bele szeretett anyuba.De ezt én úőgy sem hiszem el.....Szóval eddig úgy volt,hogy elvetélt anyu,és gyökeresen meg változott az élete.Csak a hatodik hónapban kezdett nőni a pocakja,és ekkor jött rá,hpgy tévedett.Most már meg kellett engem szülnie.1511.november 1-én kora hajnalban jöttem a Napvilágra.Akkoriban az volt a szokás,hogy ha egy férfi megtermékenyít egy nőt,azt feleségül kellett vennie,és együtt felnevelni a jövendő gyereket.Armand ezzel szembe szállt és nem vette feleségül anyát.Engem fattyúnak hívtak,ami anyának nagyon rosszul esett.Na megszülettem.Anyu sokáig vajúdott mire kibújtam..Kislány lettem.Senki sem segített neki a szülésnél.Egyedül hozott engem a világra.Mikor ezt Armand megtudta,kidobta anyámat és engem is a házból,majd Benjamin,a legkisebb fiú ő hozott minket oda vissza.Szemeim és mély tekintetemm apámtól örököltem,többi tulajdonságom anyámtól.Gazdag családban nőttem fel.De mit ér a pénz,ha nem szeret téged ott senki,az anyádon kívül....Megtűrtek ott engem,mert muszály volt nekik.Már kislány koromban haragudtam Armandra,de ezt nem neki mutattam ki,hanem saját magamban tettem végette kárt.Metéltem magam borotvával meg ilyen hasonló sztorik.Elvégeztem a főiskolát is.Felcseperedtem.Ahogy nőttem,úgy jobban szépültem,és anál több gyűlölet halmmozódott fel bennem.18 éves voltam,amikor anyám belehalt a betegségbe,ami volt nagyapámnak is.Egyedül maradtam a Gordon családban.Nem beszéltem velük,nem vettem részt a bálokon sem.De egyen részt vettem,és akkor történt.Akkor lettem az,ami most vagyok.Vámpír.1534-ben egy nagyobb bálba voltunk hivatalosak.Nem tudtuk hova megyünk,kikkel találkozunk,de elmentünk.Szép voltam.Nagyon is szép.Kimentem a teraszra,mert fájt a fejem,és nem bírtam bent lenni.Ekkor oda jött hozzám a az alak,aki vámpírrá tett,és a szeretőm lett.Ezt a vámpírt úgy hívták hogy Sebastien von Gareth.Nagyon kedves volt velem,de csak velem.Elmentünk sétálni az erdő felé,jó messze a birtoktól,ahol senki nem hallhatja a sikoltásomat,és ekkor történt.Megharapta a nyakamt,és kiszívta a vérem,de nem az összeset,hanem még hagyott épp annyit,hogy csak haldokoljak.Ezután összeestem.Lehajolt hozzám,és felharapta a csuklóján levő eret,és megitatott az ő vérével.így lettem az,ami most vagyok.Kegyetlensége akkor fokozódott,amikor a városba jöttek a vadászok és megölték Sebastient.Tudom,hogy valahol a Pokolban vár még rám.Ekkor kegyetlenségem a csúcspontjára jutott.Nem ismertem lehetetlent,ésegyre gonoszabb lettem.Most itt tengetem hosszú fájdalmas napjaim,és várom,hogy lejöjjön az éj,és kiszemelhessem következő áldozatom..Na jó volt a sztori?




Vissza az elejére Go down
https://dark-angels.canadian-forum.com
 
Mary Lee Gordon élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel More élete
» Mary naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
dark-angel :: Kezdet... :: Karakterlap elkészítés-
Ugrás: